E-pasts

koknesiplus@koknesiplus.lv

Telefons

+371 673 12 305

Adrese

Rīga, Valmieras iela 31, LV-1009

Menu
- Kokneši Plus
Par Mums

Veiksmīgas izaugsmes pamatā ir profesionāla komanda, kuru uzņēmumā veido sertificēti būvinženieri, amata meistari un profesionāli vadītāji. Vairāk kā 15 gadu pieredzē uzņēmums pieturas pie nemainīga komandas kodola veidojoša skaita, un pamatojoties uz pieredzi, mūsdienu tehnoloģijas progresu un to pilnveidošanās kursiem, uzņēmums spēj pilnvērtīgi konkurēt ar sniegto pakalpojumu kvalitāti un veicināt uzņēmuma izaugsmi.

Uzņēmums ir veicis specializēšanos jumta izbūves un pārbūves darbos, izmantojot dažāda veida materiālus. Uzņēmuma jumiķiem ir plaša pieredze dažādas sarežģītības jumtu izbūvē un izstrādāta kvalitatīva tehnika darbos ar titāncinka un kapara valcprofila jumta seguma ieklāšanu, māla dakstiņu un dabīgā šīfera jumta seguma ieklāšanu, kā arī dažādu metālu ūdensnoteku sistēmas, jumta drošības produktu un nosegelementu izgatavošanai un montāžai, zaļā jumta ieklāšanai un aktuālās modernās tendences pasīvās mājas jumta izbūvei. Lai nodrošinātu šāda veida specializāciju, uzņēmumā strādā sertificēti un diplomēti jumiķa amata meistari.

Uzņēmums ir Latvijas Amatniecības kameras biedrs būvniecības nozarē: sertifikāts Nr. AUR 3-1/026. Skatīt tālāk

Uzņēmums veic visa veida būvniecības darbus, sadarbojoties ar lielajiem būvniecības nozares uzņēmumiem un pēdējo gadu laikā, sadarbojoties ar privātajiem investoriem, veic pilna cikla daudzstāvu dzīvojamo ēku rekonstrukcijas. Gadu gaitā uzņēmums uzkrājis pieredzi arī privātmāju būvniecībā, gan dažādu materiālu fasādes darbu izbūvēs un renovācijās, kā arī veicis citus dažāda veida darbus un piedāvā valcprofila skārda profilēšanas darbus dažādu detaļu izgatavošanā ar pārvietojamām profilmašīnām.

Vērtība ir ne tikai izaugsmes veicināšanā, bet arī atdevē,ko uzņēmuma pieredzējušie būvinženieri un vadītāji spēj sniegt topošajiem speciālistiem, tāpēc SIA Kokneši Plus kopš 2011.gada sadarbojas ar RTU Būvniecības fakultāti un nodrošina 3. un 4.kursa studentiem ne tikai prakses iespējas, bet arī patstāvīgas darba attiecības un pieredzes uzkrāšanu ​

Scroll Up