E-pasts

koknesiplus@koknesiplus.lv

Telefons

+371 673 12 305

Adrese

Rīga, Valmieras iela 31, LV-1009

Menu

Jumtu darbi

Vairāku gadu pieredze uzņēmumam Kokneši Plus SIA ir devusi būvniecības specializēšanos jumta rekonstrukcijas un montāžas darbos. Ilggadīgas sadarbības rezultāta ar jumta materiālu piegādātājiem, ir rasti dažāda veida un tehnoloģijas risinājumi sarežģītu jumtu izbūvei. Uzņēmuma speciālisti ir ieguvuši jaunāko tehnoloģiju sertifikātus piedaloties starptautiskās pieredzes un informācijas apmaiņas semināros gan Vācijā, gan Polijā.

Uzņēmums ir realizējis vairāk kā 210 projektus 15 gadu laikā, no kuriem 70% ir dažādas sarežģītības jumta izbūves, pārbūves, rekonstrukcijas, atjaunošanas darbi, kurus vada sertificētu būvdarbu vadītāji, kuri papildus ir ieguvuši jumiķa amata meistara diplomu.
Uzņēmuma specializācija jumta darbos tiek nodrošināta sadarbībā ar jumta materiālu ražošanas rūpnīcām un to speciālistu konsultācijām, nepieciešamības gadījumā vizītēm, kā arī regulāras meistaru apmācības materiālu ražošanas rūpnīcās.

Uzņēmums Kokneši Plus SIA sniedz dažādus jumta pakalpojumus:
- Jumta nesošo konstrukciju izgatavošana(t.sk. līmētas koka konstrukcijas);
- kapara seguma falcprofila izgatavošanas un montāžas darbi;
- Titāncinka falcprofila izgatavošanas un montāžas darbi;
- Dabīgā slānekļa (šīfera) piegādes un montāžas darbi;
- Dažādu metālu ūdensnoteku sistēmas, jumta drošības produktu un nosegelementu izgatavošana un montāža;
- Zaļā jumta ieklāšanas darbi;
- Pasīvās mājas jumta izbūves un siltināšanas darbi;
- Skārda profilēšanas darbi(detaļu izgatavošana).

Papildus jumta rekonstrukcijas un montāžas darbiem uzņēmums Kokneši Plus SIA piedāvā valcprofila skārda profilēšanas darbus dažādu detaļu izgatavošanā, kur tehnoloģijas pamatā izmanto pārvietojamo profilmašīnu. Šos darbus iespējams veikt arī objektā uz vietas.

Scroll Up