E-pasts

koknesiplus@koknesiplus.lv

Telefons

+371 673 12 305

Adrese

Rīga, Valmieras iela 31, LV-1009

Menu

Par Mums

Veiksmīgas izaugsmes pamatā ir profesionāla komanda, kuru uzņēmumā veido sertificēti būvinženieri, amata meistari un profesionāli vadītāji. Vairāk kā 10 gadu pieredzē uzņēmums pieturas pie nemainīga komandas kodola veidojoša skaita, un pamatojoties uz pieredzi, mūsdienu tehnoloģijas progresu un to pilnveidošanās kursiem, uzņēmums spēj pilnvērtīgi konkurēt ar sniegto pakalpojumu kvalitāti un veicināt uzņēmuma izaugsmi.

 

Uzņēmums veic visa veida būvniecības darbus, sadarbojoties ar lielajiem būvniecības nozares uzņēmumiem, un stabili attīstījies pēdējo 2 gadu laikā, sadarbojoties ar privātajiem investoriem dzīvojamo ēku rekonstrukcijās. Gadu gaitā uzņēmums ir specializējies jumta izbūves un rekonstrukciju darbu veikšanā, uzkrājis pieredzi gan privātmāju būvniecībā, gan dažādu materiālu fasādes darbu izbūvēs un renovācijā, kā arī veicis citus dažāda veida darbus.

Uzņēmuma veikto darbu, kvalitāti un apmērus ne tikai apliecina atsauksmes, projektu skaits, un apgrozījums, bet arī dažādu atzinību ieguvums ar būvniecības nozari saistītos konkursos:
Konkursā „Gada būvinženieris Latvijā 2011” papildus tika iekļautas vairākas speciālas balvas būvdarbu vadītājiem, t.sk., sarežģītu inženiertehnisko risinājumu realizāciju – uzņēmuma sertificētais būvinženieris Ingars Kolčs.(no labās puses-otrais no malas).

Vērtība ir ne tikai izaugsmes veicināšanā, bet arī atdevē,ko uzņēmuma pieredzējušie būvinženieri un vadītāji spēj sniegt topošajiem speciālistiem, tāpēc SIA Kokneši Plus kopš 2011.gada sadarbojas ar RTU Būvniecības fakultāti un nodrošina 3. un 4.kursa studentiem ne tikai prakses iespējas, bet arī patstāvīgas darba attiecības un pieredzes uzkrāšanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll Up